Cere Scrypt marketing internetowy
marketing internetowy Cere Scrypt

CS ADTECH

Kreujemy strategie marketingowe dla firm działających w cyberprzestrzeni.

Tworzymy i zarządzamy cyfrowymi kampaniami marketingowymi.

Cere Scrypt marketing internetowy

Jak to działa?

Możemy stworzyć całą strukturę kampanii dla Twojej firmy, bądź targetować już stworzone przez Ciebie lub Twój zespół.

 

Doradzimy w jaki sposób działać, aby uzyskać wysoki wskaźnik ROI. Jakie platformy posiadają największy potencjał, współpraca z jakimi firmami przyniesie największe rezultaty lub jacy twórcy posiadają najlepszą grupę docelową! 

 

Wykonujemy pozycjonowanie SEO i SEM. Śledzimy konkurencję oraz planujemy skuteczne dotarcie do potencjalnych klientów. 

 

Tworzymy landing pages zgodnie z wymaganą specyfikacją, a także działaniami CTA, które powinny charakteryzować się wysoką skutecznością konwersji.

 

Postaw na doświadczenie i analizy w działaniu marketingu cyfrowego, a także znajomości zachowania użytkowników.

Twoje kampanie

Dzięki pozyskaniu nowych odbiorców, którzy stają się klientami budujemy ich lojalność z marką bądź działaniem społecznym. Pomagają nam w tym twórcy internetowi. 

Mamy szeroki zakres współprac z firmami na różnych rynkach pomagającym nam przy działaniach podnosząc wskaźnik ROI. Sprawdź!

Przeznaczając budżet na reklamy, powinien on być traktowany jako inwestycja. Zacznij zarabiać więcej dzięki naszej współpracy.

Sprawdź jakie są nasze możliwości techniczne oraz technologiczne w uzyskaniu zadowalającego zwrotu z inwestycji w reklamy.

Cere Scrypt marketing internetowy
Cere Scrypt marketing internetowy
Cere Scrypt marketing internetowy
Cere Scrypt marketing internetowy

3

E-mail marketing

E-mail marketing czyli narzędzie marketingowe do budowania lojalności wśród dotychczasowych klientów, jak i do pozyskania nowych. Tworzymy projekty mailingowe, treści, kampanie, dostarczamy bazy danych. 

2

PUSH

Stosowane głównie w aplikacjach powiadomienia informujące o nowej możliwości bądź aktualizacji czy nowej interakcji. Taki rodzaj powiadomień również stosujemy w projektach webowych - strony internetowe, sklepy online, fora, portale.

Okna pop służą dostarczeniu informacji użytkownikowi na temat aktualizacji, promocji, nowych możliwości oraz by zbierać dane i generować leady, na przykład poprzez zamieszczenie formularza kontaktowego w oknie pop-up.

1

POP

Analityka

 

Dzięki analityce możemy skuteczniej zarządzać kampaniami marketingowymi, narzędzia analityce pokazują nam danę i na ich podstawie optymalizujemy działania. Pozwala to nam zwiększać efektywność działań marketingowych.

Powiadomienia

 

Powiadomienia pop oraz push wykonujemy tylko w projektach webowych prowadzonych przez Cere Scrypt. Posiadając projekt webowy obsługiwany przez nas otrzymasz korzystne warunki współpracy z działem AdTech Solution.

Cere Scrypt marketing internetowy

Marketing i analityka w projekcie webowym

3

Start kampanii

Po stworzeniu strony lądowania z zachowaniem najlepszych praktyk UX / UX analizujemy zachowania użytkownika na stronie do optymalizacji kampanii.

2

CTA

Funkcjonalność wezwania do działania jest dostosowana do strony lądowania użytkownika, jak i wyboru konwersji np. zakupu czy zostawienia kontaktu lub innej wybranej konwersji.

Jedna z najskuteczniejszych form marketingu kierujący użytkownika do akcji. Przy tworzeniu landing page stawiamy na: przejrzystość, design, funkcjonalność, responsywność pod wszystkie urządzenia, CTA.

1

Landing page

Działanie 

 

Możemy rozszerzyć naszą współpracę o dodatkowe możliwości marketingowe na przykład związane z pozyskaniem ruchu na landing page. Tworzymy również treści, które sprzedają głównie za pomocą story tellingu.

Reklamy natywne


Reklamy natywne to potężne narzędzie wykorzystywane w kampaniach mailingowych, bądź przy współpracach z influencerami. To dość tanie narzędzie, które może wygenerować wysokie dochody dla firmy.

Cere Scrypt marketing internetowy

Landing page, CTA, reklamy natywne

3

Start kampanii

Kluczowym czynnikiem do rentowych kampanii opierających się na pozycjonowaniu jest zrozumienie użytkownika. Musimy wiedzieć jaką ścieżką się porusza i czego dokładnie szuka. Pomagamy w budowie schematu planu zwiększania zaangażowania i ruchu na stronie.

2

Proces

Proces pozycjonowania to nie tylko zajmowanie wysokiego miejsca w wyszukiwarce Google. W przypadku SEM możemy stworzyć kampanię, lecz jaka będzie konwersja? Proces obejmuje optymalizację UX i UI projektu, przy którym pracujemy. Następnie wypieramy konkurencję i wspinamy się na szczyt!

Sprawdzamy poczynania konkurencji z danej branży, szukamy najlepszego rozwiązania, analizując strategiczne wdrożenie procesu (ścieżka użytkownika po projekcie webowym) dla naszych klientów z zakresu pozycjonowania. Zwracamy uwagę na zachowania użytkowników na stronie, znając konwersję i faktyczne potrzeby.

1

Analiza

Działanie 

 

Wykonujemy pozycjonowanie SEO, a także realizujemy kampanie SEM, lecz tylko w wykonanych przez nas projektach.
Przy zamówieniu projektu webowego w Cere Scrypt pierwszy miesiąc pozycjonowania SEO otrzymasz za darmo, a na dalszy okres otrzymasz duży rabat!

Słowa i frazy kluczowe


Rozwój biznesu to sprzedaż, zatem współpracując z nami zwiększa się perspektywa pozyskiwania nowych klientów, którzy organicznie będą docierać do wyników wyszukiwania przez Google na Twoją stronę dzięki SEO i SEM.

Cere Scrypt marketing internetowy

SXO, SEO, SEM

3

Start kampanii

Po określeniu celów, przygotowaniu materiałów i wybraniu odpowiedniego strumienia rozpoczynamy kampanię. Zwracamy uwagę na konsekwentne wywiązywanie się z zawartych umów twórców oraz media podejmujące współpracę.

2

Wyznaczanie celów

Przygotowywane treści twórców powinny wzywać do działania konsumenta oraz sprawić, iż marka pozostanie w pamięci odbiorcy. Jeśli tworzysz innowacyjny produkt zaprezentuj go i pokaż dlaczego klienci powinni wybrać właśnie Ciebie!To samo dotyczy usług.

Budowanie marki wiąże się z utrzymywaniem lojalności klientów, zachowaniu wysokiej jakości produktów bądź usługi, a także obsługi klienta. Dodatkowym warunkiem silnej marki są działania PR-owe, polegające na tworzeniu treści lub pojawianiu się w opinii publicznej. Postaw na współpracę z zasięgowymi twórcami oraz mediami (tv, radio, prasa).

1

Jak wygląda?

3

Start kampanii

Po określeniu ważnych parametrów, wybraniu partnerów, przygotowaniu pomiarów śledzenia linkow afilacyjnych i ułożeniu struktury kampanii wraz z mapą prowadzącą użytkownika - startujemy z kampanią. 

2

Przygotowanie strategii

Opracowanie materiałów dla partnerów, bądź zebranie wszystkich wytycznych do przekazania dla partnerów w celu stworzenia odpowiedniej grafiki, treści, a także dostosowania pod urządzenia wraz z opisem strategii akcji po kliknięciu. (Mapa prowadząca użytkownika od punktu a do z.)

Afiliacje to kanał marketingu bazujący na tworzeniu linków dla partnerów Twojego biznesu. Linki prowadzą do zakupu produktu lub usługi, bądź innej wybranej akcji. Dzięki tej możliwości bardzo łatwo mierzyć efekty kampanii afiliacyjnej.

Działanie 

 

Kompleksowo realizujemy działania PR przy współpracy z mediami, jak i twórcami treści bądź influencerami. Realizujemy również sesje zdjęciowe czy realizacje wideo, które będą wykorzystywane do kampanii, jak również działań z zakresu Public Relations.

Partnerzy

 

Wybieramy najlepszy kanał dla Twojego biznesu pod względem odbiorców, twórców, strumienia mediowego i influencerów, wraz z kosztami prowadzenia kampanii oraz działań  PR. Sprawdź nasze nieszablonowe rozwiązania i możliwości.

Cere Scrypt marketing interentowy

Współpraca z twórcami treści, mediami

Działanie 

 

Kampanie afiliacyjne to świetna alternatywa na rozliczanie się per sprzedaż. Bardzo łatwo sprawdzić skąd jest pozyskiwany ruch i jaki wpływ mają partnerzy kampanii na grupę docelową, która jest kluczowa do uzyskania wysokiego wskaźnika ROI.

Partnerzy

 

Dobranie odpowiednich partnerów to bardzo ważny aspekt udanej kampanii. Partnerzy posiadający grupy docelowe, w których mogą znajdować się Twoi potencjalni klienci zyskują przewagę w skuteczności ich pozyskania. 

Cere Scrypt marketing interentowy
Cere Scrypt marketing internetowy

Proces naszej współpracy wygląda następująco:

 

1. Konsultacja - podczas rozmowy zrozumiemy jaki problem mamy rozwiązać i jakie działanie musimy podjąć, aby osiągnąć cel.

 

2. Analiza - wykonanie przeglądu konkurencji, branży i  działań prowadzących do zamierzonych efektów. 

 

3. Działanie - wiąże się z przygotowaniem strategii, a także opracowaniem struktury reklam, bądź procesu pozycjonowania, zrozumieniu użytkowników, dotarciu do grupy docelowej. 

 

4. Podsumowanie - wykonanie raportu jakościowego i ilościowego, opis naszej współpracy.  

 

5. Przygotowanie nowej kampanii.

1

Czym są?

Afiliacje

Cere Scrypt marketing internetowy

Szanujemy kapitał, jak również czas naszych klientów i partnerów, dlatego oferujemy najwyższy poziom obsługi, Cere Scrypt pracuje przez 18 godzin każdego dnia, wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania, korzystamy z najnowszych technologii do wykonywania projektów oraz pracy.

Obsługujemy firmy na terenie całej Europy, dlatego też prowadzimy kampanie oraz tworzymy strategie globalne. Powiedz nam na jaki chcesz wejść rynek, a my pomożemy z analizą konkurencji, pokażemy gdzie widzimy szansę działania, a także będziemy na bieżąco monitorować dany obszar w cyberprzestrzeni.

Współpracując z działem CS Creators otrzymasz  korzystniejsze warunki współpracy z działem AdTech Solution, warto stworzyć lub przenieść projekt webowy do Cere Scrypt. Postaw na szybkość działania, profesjonalizm i wysoką jakość obsługi Twojej firmy w internecie.

Przydatne informacje:

Cere Scrypt marketing internetowy
Cere Scrypt marketing internetowy
Cere Scrypt marketing internetowy

Współpraca między działami Cere Scrypt to bezpieczeństwo, komfort posiadania wszelkich danych oraz administrowanie projektów w jednym miejscu. Postaw na kompleksową obsługę techniczną i marketingową Twoich projektów.

Wykonujemy skuteczne działania o czym świadczą nasze referencje. Współpracujemy z firmami, partnerami, twórcami wywiązującymi się ze swoich umów, a także spełniającymi wysokie wymagania techniczne, jak i technologiczne.

Warto wiedzieć:

Imię / Nazwa firmy
E-mail
Usługi
Afiliacje
Współpraca z mediami, twórcami
SXO, SEO, SEM
Landing page, CTA, reklamy natywne
Marketing w projekcie webowym
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Cere Scrypt marketing internetowy

Współpracując z Twoją firmą wykonamy wdrożenie projektu dla Twojego zespołu, opracujemy strategię działań marketingowych wraz z schematem procesów. Zbierzemy informację na temat grupy docelowej, najlepszego profilu klienta docelowego, a następnie wyznaczymy cele z planem realizacji.

Cere Scrypt marketing internetowy

Będąc klientem Cere Scrypt otrzymasz dostęp do ekskluzywnych treści, które dotyczą zarządzania projektami, wykorzystywania szans, a także jak skutecznie planować i tworzyć kampanie. Dzięki tej wiedzy zrozumiesz mechanizmy mediów społecznościowych, wyszukiwarki Google, jak śledzić działania konkurencji, a nawet jakie reklamy tworzy twoja konkurencja.

Cere Scrypt marketing internetowy

Tworzenie kampanii marketingowych oprócz zastosowania najlepszych praktyk do zarządzania nimi wraz z technicznymi aspektami ich tworzenia opiera się na funkcjonalności kampanii, a także wiedzy o użytkowniku. Podnosimy wskaźnik ROI poprzez dostosowanie designu, interface-u, praktyczności, przejrzystości, responsywności, jak również wykonaniu i analizie psychologicznej mapy nawigującej użytkowników w danym projekcie.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Szybki kontakt

Narzędzia i możliwości technologiczne

Testowanie

Responsywność

Zadowalające wyniki

Przejrzysta umowa

Kompleksowa obsługa projektu

Wszystko w jednym miejscu

Osiąganie celów

Ekologia

Raportowanie

Ciągła edukacja

Ciągły rozwój

Help desk i poradniki

Wysoki poziom obsługi

Globalne działania

Kreatywność

Szybki czas realizacji

Oszczędność pieniędzy

Bezpieczeństwo

Cere Scrypt marketing internetowy
Cere Scrypt marketing internetowy
Cere Scrypt marketing internetowy
Cere Scrypt marketing internetowy
Cere Scrypt marketing internetowy
Cere Scrypt marketing internetowy
Cere Scrypt marketing internetowy
Cere Scrypt marketing internetowy
Cere Scrypt marketing internetowy
Cere Scrypt marketing internetowy
Cere Scrypt marketing internetowy
Cere Scrypt marketing internetowy
Cere Scrypt marketing internetowy
Cere Scrypt marketing internetowy
Cere Scrypt marketing internetowy
Cere Scrypt marketing internetowy
Cere Scrypt marketing internetowy
Cere Scrypt marketing internetowy
Cere Scrypt marketing internetowy
Cere Scrypt marketing internetowy

Dlaczego to właśnie my powinniśmy wykonać projekt dla Ciebie?

Wycena współpracy

Wycena współpracy

Wycena współpracy

Wycena współpracy

Wycena współpracy

marketing internetowy Cere Scrypt
marketing internetowy Cere Scrypt
marketing internetowy Cere Scrypt
marketing internetowy Cere Scrypt

Blog

Polityka prywatności

Informacje:

E-mail: contact@cerescrypt.com

Dla mediów

Współpraca

Kontakt:

Kariera

Baza wiedzy

Przydatne linki: