Cere Scrypt marketing internetowy
marketing internetowy Cere Scrypt

Kamil Dybiec - CEO

Cere Scrypt to technologiczny startup, którego zadaniem jest kreowanie nowych, innowacyjnych możliwości technologicznych dla biznesu. Nasze współprace w głównej mierze obejmują automatyzację oraz optymalizację w tworzeniu i zarządzaniu projektami webowymi na każdej z płaszczyzn administrowania.

 

Współpracujemy z firmami tworząc dla nich nieszablonowane rozwiązania, które pomagają w osiąganiu ambitnych celów. Wykorzystując nasze narzędzia pomagamy zdefiniować odpowiednie grupy docelowe w cyberprzestrzeni, tudzież docierać do nich. Opierając naszą współpracę o rozszerzone możliwości, wiedzę i doświadczenie wspieramy procesy budowania lojalności wśród dotychczasowych, a także nowych klientów.

 

Rozwój naukowy

 

Zależy nam na współpracy z uczelniami wyższymi, dzięki ambitnym studentom, jak i zaangażowaniu profesorów możemy przeprowadzać badania wraz z doświadczeniami naukowymi. 

3

Implementacja innowacyjnych technologii 

 

Wykorzystywanie sztucznej inteligencji oraz robotyzacja stanowisk pracy prowadzi do zmniejszania błędu czynnika ludzkiego, a także zwiększenia mocy przerobowej.

Globalne działanie

 

Wyjście poza obszar Polski jest bardzo dużą szansą nie tylko dla naszej działalności, lecz na popchnięcie mniejszych podmiotów technologiczno-informatycznych do nawiązywania coraz to większych współprac.

2

1

W perspektywie naszych działań, założyliśmy pracę nad projektami globalnymi dotyczących zastosowania technologii blockchain do monetyzacji kryptowalut, globalnego połączenia i dostępności do internetu wraz z geoblokowaniem oraz zastosowaniem rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo zarówno plików jak i naszej prywatności oraz danych.

Nasza misja:

marketing internetowy Cere Scrypt
marketing internetowy Cere Scrypt
marketing internetowy Cere Scrypt
marketing internetowy Cere Scrypt

Blog

Polityka prywatności

Informacje:

E-mail: contact@cerescrypt.com

Dla mediów

Współpraca

Kontakt:

Kariera

Baza wiedzy

Przydatne linki: